הצהרת פרטיות

בבילון בע"מ ("בבילון") מתחייבת לשמור על הפרטיות של המשתמשים שלה. הצהרת פרטיות זו מסבירה איזה מידע הם אוספים ואיך הם משתמשים בו.

אתר האינטרנט של בבילון ("אתר בבילון") מאפשר למשתמשים שלה להשתמש בתוכנת בבילון ("התוכנה"), הן באופן מקוון והן לאחר הורדתו. כדי לשפר את האתר שלהם, הם משתמשים בעוגיות כדי לשמור את שמות המשתמשים שלהם והסיסמאות שלהם, כדי שהם לא יאלצו להזין אותם מחדש בכל ביקור באתר בבילון. הם עשויים גם להשתמש בעוגיות בתוכנה כדי לאפשר לעצמם לאתר את הספק שממנו רכשו המשתמשים את תכנת בבילון. בנוסף, הם מציעים למשתמשים שלהם את האפשרות של קבלת תמיכה ואת עלון החדשות שלהם. כחלק מתהליך ההרשמה, לאחר הורדת התוכנה, Babylon מבקשת את הפרטים הבאים: טווח הגילאים של המשתמש, מין, מדינה, מיקוד, כתובת הדואר האלקטרוני ותחומי ההתעניינות הכלליים. מטרת איסוף המידע הזה הוא לעזור לבבילון לספק שירות טוב יותר למשתמשים שלהם ומידע מצטבר לצדדים שלישיים המעוניינים בדפוסי השימוש של קבוצות דמוגרפיות שונות. בבילון עשויה לשתף במידע על משתמשים שותפים עסקיים, נותני חסות וצדדים שלישיים אחרים, אולם הם עושים זאת רק באופן מצטבר ולעולם לא על בסיס אישי.

בבילון משתמשת במידע זה כדי ליצור קשר עם המשתמשים שהם לגבי מידע הקשור לתוכנה שלהם והשירותים הניתנים באמצעות אתר האינטרנט של בבילון ("שירותים"), כדי להתאים אישית את שירותי התמיכה, לעזור להם להבין את השימוש בתמיכה, וכדי לתאר את בסיס לקוחות בבילון במונחים כלליים למשתמשים פוטנציאליים ולתקשורת. כאשר הלקוחות שלהם משתמשים בתוכנה ובשירותי התמיכה, הם אוספים ומסווגים נתונים מצטברים, שנשארים בעילום שם.

המשתמשים שלהם יכולים בכל עת להוסיף, להסיר או לשנות כתובות דואר אלקטרוני וכל מידע אחר שנמסר קודם לכן לבבילון, וכן יכולים לבחור שלא לקבל עלון חדשות באמצעות שליחת דוא"ל לכתובת info@babylon.com או על ידי תיקון טופס ההרשמה שסופק עם הורדת התוכנה. בזמן הורדת גירסת הניסיון של בבילון המשתמשים חייבים לספק את כתובת הדוא"ל שלהם ולמלא את טופס ההרשמה. הם משתמשים במידע זה רק כמידע מצטבר, כדי לשלוח עלוני חדשות בנוגע לתוכנה, ועל מנת לשלוח את קוד הרישיון עבור בבילון.

אתר זה מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים שמהם ניתן להוריד את התוכנה. בבילון אינה חולקת כל מידע המסופק על ידי המשתמשים שלנו עם אתרים אלה. בנוסף, בבילון אינה אחראית לנוהגי הפרטיות או לתוכן של אתרי אינטרנט כאלה.

מעת לעת, ישנה אפשרות שיבקשו ממשתמשים למלא סקר מקוון כדי לסייע להם להעריך את הביקוש לגרסאות חדשות של התוכנה. הסקרים שואלים מבקרים לגבי פרטים ליצירת קשר (כלומר, שם וכתובת דוא"ל), כדי לאפשר להודיע לקוחות המעוניינים בקשר למוצרים ושירותים חדשים המוצעים על ידי בבילון.

קיימים אמצעי אבטחה (כגון חומת אש, הגנה על השרתים ועל המחשב) המותקנים כדי להגן מפני אובדן, שימוש לרעה ושינוי של המידע למשתמש בשליטתנו. המשתמשים צריכים גם להיות מודעים לפעולות הבאות:

א. הפרטים אותם המשתמשים בוחרים למלא במהלך הליך הרישום או לאחר מכן יהפכו להיות רכושה של בבילון כשהתקבלו על ידי בבילון;

ב. בבילון בודקת את המידע הבא בעת שימושך בתוכנה בבילון: מערכת ההפעלה שלך, גרסת תוכנת בבילון, גירסת הדפדפן, הקשר, וכן מידע לגבי השימוש שלך והתצורה של תוכנת בבילון ("מאפיינים"). המאפיינים נאספים על מנת לספק לך תוכנה ושירותים בכפוף להוראות של מדיניות הפרטיות הזו הסכם זה ושל הסכם הרשיון של בבילון ("הרשיון"), כמו גם על מנת לוודא כי התנאים וההוראות של רישיון זה אינם מופרים;

ג. בבילון אוספת מידע הקשור לשימוש של המשתמשים שלנו בתוכנה שלנו ("דפוסי השימוש") כדי להבין טוב יותר כיצד המשתמשים כקבוצה, משתמשים בתוכנה ובתכונות השונות שלה, כמו גם לעזור לבבילון להתאים תוכניות לקבוצות משתמשים עם תרשימי שימוש מסויימים, ולערוך מחקר שוק. ניתן להשתמש במאפיינים ובדפוסי השימוש בכללותם למטרות מסחריות, כולל, ללא הגבלה, עבור שיווק, רישום ושיתוף שירותים אחרים, פעילויות לקידום מכירות או כל פעילות אחרת, כולל, ללא הגבלה, הגנה על זכויות קנייניות אחרות של בבילון הכל בכפוף להוראות להלן.

שאלות לגבי הצהרת פרטיות זו יש להפנות ל: privacy@babylon.com.

http://hebrew.babylon.com/info/privacy.html

להורדה בחינם