בבילון דרושים

לעבוד בחברת בבילון

בבילון נחשבת לאחת החברות הישראליות הותיקות והמוערכות ביותר בקרב חברות האינטרנט הישראליות.

המשרות האופייניות בחברה לאנשי המגזר הטכני הן תכנתי PHP , מפתחים ב – C++, אנשי ממשק משתמש (UI),  משרות סטודנטים וחיילים למי שרשתות חברתיות ואתרים קהילתיים הם בליבו. במגזר זה ישנן גם משרות נוספות הדורשות יכולת אנליטית ביחד עם יכולות שיווק, משרות אלו הן תחת מחלקת הקידום (Promotion) של החברה (חשוב לשים לב שלא מדובר בקידום אתרים, SEO). משרות אלו דורשות אנגלית ברמת שפת אם.

לבסוף, ישנן גם משרות למתרגמים משפות זרות כולל הודית ושפות סקנדינביות (נורווגית, דנית), כמו גם משרות במחלקת המכירות של החברה. בכל אופן, חשוב לשים לב שחלק מן המשרות מופיעות באתר האנגלי וחלק באתר הישראלי, ואלו לא בהכרח אותן משרות.

כיצד לכתוב קורות חיים לחברה כמו בבילון?

באופן כללי, שמרו על קורות חיים באורך של עד שני עמודים , אל תנסו להתגאות בתארים שאין לכם, וזכרו שניסיון חשוב הרבה יותר. גם אם עבדתם בחברות טכנולוגיות לזמן קצר, חשוב מאוד שתציינו זאת , בצירוף של מכתבי המלצה (אל תהססו לחדש קשרים ישנים אם צריך). כאשר אתם מציינים את השליטה שלכם בשפות, מוטב כי תכתבו את הרמה הכללית בלבד, או שתשמרו על עקביות (קריאה – כתיבה – דיבור באותה רמה). אלו סעיפים שמוטב להראות בהם אחידות  , כך שלא תמשכו לעבריכם אז.

טווח משכורות ותנאים

לפי סקר עובדים של אתר theworker.co.il, נראה כי יש בחברה אווירה טובה ומכבדת, אבל לעיתים גם חופש גדול מדי ותחושה שהבכירים שולטים בחברה כאילו מדובר במשפחה סוררת. גם המשכורות אינן מובטחות ומדי שנה בשנה ישנם קיצוצים. עובדים מסוימים מדווחים בטון חיובי יותר על נופש שנתי ותלושים למסעדות באיכות גבוהה, כמו גם על תחושה של אמון בין המנהלים לעובדים. השכר בחברה גבוה יחסית, אך אין ציפייה מהעובדים שיהפכו להיות עבדים מודרניים, ומבחינות רבות, בבילון דומה מעט יותר לחברת סטארט אפ (גם מספר העובדים המועט יחסית רומז על כך).

הגיוס נעשה קודם כל בשיטת "חבר מביא חבר" במשך שבוע אחד, ולאחר מכן המשרות נפתחות גם לחברות השמה.

להורדה בחינם